Menu

Nagrodzeni w konkursie dla młodzieży - Kim są zwycięscy

Finaliści konkursu dla młodzieży

Międzynarodowy Konkurs dla Młodzieży jest ekscytującą inicjatywą, która oferuje młodym ludziom możliwość rozwijania swoich umiejętności plastycznych Konkurs ma na celu zgromadzenie młodych ludzi z całej Polski, którzy chcą wnieść pozytywny wkład poprzez zaangażowanie w działania artystyczne, i to nie tylko w Internecie, ale w prawdziwym życiu! Oprócz rozwijania nowych umiejętności przywódczych, uczestnicy mają również szansę poznać innych, podobnie myślących młodych ludzi, którzy podzielają ich pasję do plastyki i rysunku, a przy okazji nawiązać nowe przyjaźnie.

Jak wziąć udział w następnym konkursie?

Konkurs jest otwarty dla wszystkich z pasją do rysowania, szkicowania, malowania i sztuki cyfrowej na wszystkich poziomach umiejętności, w wieku młodzieżowym. Konkurs odbędzie się online oraz w szkołach artystycznych w Polsce, przy czym konkursy online i offline zakończą się w tym samym dniu. Uczestnicy mogą stworzyć rysunek lub obraz i zgłosić go do oceny w jednej z następujących kategorii: Rysunek (sztuka tradycyjna), Malarstwo (sztuki wizualne), Projektowanie graficzne oraz Sztuki cyfrowe. Czekaj na ogłoszenie kolejnego konkursu aby wziąć swój udział.

Finaliści tegorocznego konkursu

Poznaj finalistów tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży:

Maciek Rabiejowski

Finalista konkursu plastycznego dla dzieci

8-letni chłopiec, który uwielbia rysować i ma ogromną wyobraźnię do wszystkiego, co chce robić. Lubi grać w piłkę oraz pasjonuje się rysowaniem oraz plastyką. Bardzo chciałby mieć psa, ponieważ lubi przebywać w otoczeniu zwierząt.

Ania Kurkowska

Zajela drugie miejsce w konkursie plastycznym oraz rysunkowym

Ania to pełna energii dziewczynka która nie boi się nowych wyzwań. Umie oraz lubi pływać, a w przyszłości chciałaby zostać zawodową pływaczką. Drugim zainteresowaniem okazuje się być rysowanie oraz modelowanie.

Patryk Jankowski

Jeden z finalistów konkursu plastycznego

Entuzjastyczny chłopak w wieku 9 lat. Jego głównym zainteresowaniem są samochody, motory oraz koparki. W przyszłości marzy aby zostać kierowcą rajdowym. Lubi malować oraz chętnie wycina i komponuje z tego obrazki.